Červen 2013

O čem měl být SGA film

27. června 2013 v 22:52 | newkax |  SGA Novinky
Při pohledu za těmi 11 lety s Hvězdnou bránou, je mi hrozně líto jedné věci - že jsme promarnili příležitost natočit Atlantis film. Přitom jsme byli blízko… tak blízko…
V pátém roce SGA, když jsme pracovali na posledních scénářích série, jsme neměli žádnou představu o tom, co přinese budoucnost. Bude šestá série? Souhrnný film? Robert Cooper navrhl, abychom se připravili na oboje. Jeho myšlenkou bylo vyhradit další měsíc k produkci, během kterého bychom natočili dvojdíl zahajující šestou sérii, případně by se mohl vydat na DVD, kdyby se seriál neobnovil. Byl to geniální plán, který jsem navrhl lidem, kteří o tom rozhodují. Kdybychom dostali zelenou, mohli bychom se vrátit přímo za epizodu Nepřítel před branami (Enemy at the Gate). Prostě jsme potřebovali dostat povolení, raději dříve než později, abychom se ujistili, že máme všechny účastníky na palubě.

Enjoy Better - Dragon (Extended Version)

26. června 2013 v 9:47 | newkax |  Game of Thrones
Moc hezoučké video. :-)

Dojmy z Witchslayer Gretl

24. června 2013 v 20:22 | newkax |  Sdělení
K filmu jsem přišla jen díky obsazení. Paul McGillion, co víc dodat...
Na csfd to v dobu, kdy jsem to stahovala, mělo 16%. Teď už to vylezlo na celých 20. Hned jsem věděla, že to bude "kvalitka". Co by taky s tímhle názvem nebylo.

Začínáme pohledem na rozmazanou ženskou v lese. (Kameraman ale po chvíli asi utřel objektiv a už ji vidíme i ostře. Teda chvílemi). Šíleně rozcuchaná ženská chrní u fakt divně červenýho ohýnku. Přichází Hansel (Paul) (Naštěstí film je zatím jen v angličtině, takže si na 44ti letého Jeníčka můžeme zatím nechat zajít chuť) : "Jsi čarodějnice?" Ženská: "Ne!" Hansel razantně odhalí svůj krk. Modrý sluchátka k počítači. Ženská: "Ha, ty jsi lovec čarodějnic". (Herecké výkony nejsou zrovna nejlepší). Výhodou v tomhle filmu je, že když zabijete čarodějnici, tak celá zmizí. Žádná spousta krvavýho sajrajtu. Prostě nic.

Nějací ti krasobruslaři

23. června 2013 v 22:42 | newkax |  Autogramy
Rachael Flatt

Smrtící zásnuby zítra na Prima Love

21. června 2013 v 16:39 | newkax |  Paul McGillion
Zítra ve 20:15 poběží na Prima Love film Smrtící zásnuby, kde hraje několik herců ze Stargate. Paul McGillion hraje postavu jménem Lester Denton, dále Amanda Tapping si střihla roli detektiva. Kromě nich zde hrají i Peter DeLuise a Anne Marie DeLuise.

Dojmy z Velkýho Gatsbyho

20. června 2013 v 16:03 | newkax |  Sdělení
Včera jsme vyrazily do kina na Gatsbyho. Knížku jsem nečetla, jediný, co jsem o tom věděla je, že to existuje. Ani předešlá zpracování jsem neviděla. A že je jich požehnaně. Gatsby je prostě vděčné téma. Už když jsme byly v kině na Khanovi, tak mě trailer na Velkého Gatsbyho zaujal.

Představte si, že Vás miluje pan Dokonalý. A tím myslím: Čeká na Vás pět let. Dokáže se z naprosto příšerných podmínek vyšvihnout až na úplný vrchol. Sice nabyté jmění není úplně legální. No, které dneska je, že? Pořídí si zámek, jen pro Vás. Bydlí na druhé straně řeky než bydlíte vy. Jen aby vás měl na dohled. Pořádá večírky, kam se sjíždí celý New York. Samozřemě kromě Vás. On je dělá taky jen kvůli tomu, že doufá, že JEDNOU přijedete. (Nechápu, proč na ni nemohl počkat třeba u obchodu, na ulici... Prostě jak normální člověk).

Kdo by byl nejlepší král?

18. června 2013 v 11:09 | newkax |  Game of Thrones
Tak blbinky pokračují. Ven se chodit nedá - moc horko. Učit se mi nechce - ještě čas. Bakalářku psát nemůžu - ještě mi ji neposlala. Ach jo, měla být v pátek a furt nic. Škoda mluvit. Tak hledám kravinky.
Kdo by se vám na Železném trůnu líbil nejvíce? Mými favority jsou Sheldon, Moriarty a Tomík.


Železný trůn trochu jinak

16. června 2013 v 18:55 | newkax |  Game of Thrones
Třetí řada Game of Thrones už nám skončila. Tak jsem začala mít depku. Teď zase rok čekat, do knížek se mi pouštět nechce, jak to není dopsaný. Když to dočtu, tak za pár let vyjde poslední díl a já už si nebudu pamatovat nic. A bych začala od začátku a takový špalky by se mi znova číst nechtěly. Navíc tam mám hrozně problém se jmény. I v tom seriálu se ztrácím. :-D Je to blbý, když si nepamatuju tváře a jména. :-D Docela to komplikuje situaci.
No, tak k tématu. Měla jsem depku, proto jsem šla hledat kraviny na net. Tak tady je máte.
Jeden docela aktuální.

Jane Lynch

16. června 2013 v 18:44 | newkax |  Autogramy
Autogram od Jane Lynch, která je nejvíce známá rolí Sue v Glee, jsem dostala od své sestry, která ji psala přes divadlení hru.
Děkuju moc. :-)

Weeping angels jako překvápko na tapetě

13. června 2013 v 9:32 | newkax |  Pro chvíle nudy
Tohle udělat někde mně, tak mám infart natotata. A ještě si přitom rozflákám notebook.

Jinak Weeping angels jsou z Doktora Who. Vypadalo to docela děsivě, pak jsem koukla na kus toho dílu. Hm, tak mě to přešlo. Nikdy předtím jsem Doktora Who neviděla, ale po tom krátkém shlednutí jsem se zařekla, že tohle ne. Fakt nechápu, jak něco tak stupidního, blbě natočenýho (kameru snad strčili nějakýmu amatérovi) a o hereckých výkonech ani nemluvím, může být tak úspěšný- Celé mi to přijde jak fanouškovské video.

Když se fanoušci SG zblázní

12. června 2013 v 15:20 | newkax |  Gallery
Tak když už jsem v hledání těch kravin, tak teda ve velkém. I když jsem velká fanynka SG, tak tohle přijde i mně už trochu moc:

Proč musí mít všichni křídla?

12. června 2013 v 13:24 | newkax |  Gallery

Tak si tak brouzdám internetem a objeví se mi tu Hawkman (Michael Shanks ve Smallville). Napadne mě, že se podívám, jak se fanoušci s úchylkou na domalovávání křídel poprali se Stargate. Fakt nechápu, kde se vzalo to, že každej musí mít křídla.
To jsem zase objevila věcí. :-)
Tak takhle vypadá Michael jako Hawkman. No, moc ho tam vidět není. Ale naštěstí tam skoro celou dobu běhá bez tý debilní helmy a křidýlek. A pak zdechne.... :-(

Sophie Turner potřetí

12. června 2013 v 10:31 | newkax |  Autogramy
Jsem zase objevila její nádherný fotky, tak jsem posílala znova. :-)
Chtěla jsem ji mít podepsanou na Železném trůnu, tu ale podepsala mojí sestře. No, nevadí. Moje jsou další dvě krásný :-). Nedávno jsem objevila krásnou fotku, jak tam s Aryou a Kathleen pouští bublinky z bublifuku. Hrozně se mi ta fotka líbila, tak jsem jí ji poslala. Podobnou dostala i Arya, tak uvidíme, jestli vyjde. :-)

CLAUDIA BLACK!

11. června 2013 v 17:17 | newkax |  Autogramy
Jsem tak šťastná!! Známá byla tak moc hodná, že mi sehnala na conu v Německu autogram Claudie Black. Úžasnou Valu Mal Doran jsem chtěla mít ve sbírce už několik let, ale furt se nedařilo. Claudie na dopisy neodpovídá a na cony taky moc nejezdí. Jsem hrozně ráda, že to konečně vyšlo!! Známá byla tak moc hodná, že mi poslala i fotku, jak Claudie podepisuje mojí fotku :-). Docela mě překvapilo, že Claudia změnila barvu vlasů :-). Dostala jsem nádhernou fotku, kterou mi ji věnovala. Takže spokojenost největší. Děkuju moc oběma dámám!!
A teď už tenhle skvost odpočívá v bezpečí desek, po boku Daniela Jacksona. :-)

Dojmy ze Star Treku

6. června 2013 v 23:38 | newkax |  Sdělení
Právě jsme se vrátily z kina z nového Star Treku. Nikdy by mě nenapadlo, že dobrovolně půjdu na Star Trek. No, dokud jsem se nedozvěděla, že tam bude Benedict. Tak jsme do kina razily na Benedicta. (Jestli někdo ještě neviděl a chce vidět, tak radši nečtěte. Ale myslím, že klidně můžete, ono tam toho děje moc není). Na začátku rudá planeta, spousta domorodců - pitomečků, kteří se klaní pergamenům, který tahají ze stromů. Honí Kirka, protože je to kleptoman a ukradl jim něco, čemu se klaněli. Asi nějaký pergamen. Hups do vody. Na dně moře je ponořená Enterprise. Museli se schovat, aby domorodci nepřišli o iluze. Hm, nechápu, proč ji nezamaskovali. Ve Star Treku se maskuje všechno, asi jenom Enterprise ne. I toho holodoktora si tam musel propašovat Picardo. Pak konečně ten známý hlas. ÁÁÁ, Benedict. A film začal být zajímavý. Pak vybouchne knihovna. Přijdou na to, že to udělal Benedict. Vyhlásil jim tím válku. (Kdybych chtěla vyhlásit válku federaci, tak jim určitě zruším knihovku. Zhyňtě, vy bídné knížky!! Dobře Benedicte!). Co velitelé federace udělají? Obrovská porada. Ha, Kirka napadne: Hmmm, co když nás chtěl mít všechny tady? A v tom bum, Benedict ruší všechny velitele. Ti jen čumí a nechají do sebe střílet. Jediný, kdo bojuje, je borec Kirk. Od tý doby jsem si celou dobu říkala, že Kirk nemá ale vůbec žádný rozdíl mezi hlavou a krkem. A proč proboha všichni na Enteprise chodí v tom pyžamu, jen barevně rozlišeném? Pike byl zastřelen, Spock za ním letí a dá mu ruce na hlavu, zjišťuje, jak se cití přitom, když umírá. Fakt nasrat! Za chvíli letí borec Kirk. Pike: Vždy jsem v tebe věril. A slzička mu ukápla. Zdechne. Pohled na Kirka, jak mu také slzička ukápka. Pohled na Spocka - tupý výraz. Benedict uteče na neobydlenou část planety Kronos.

WARP 03

5. června 2013 v 19:21 | newkax |  Autogramy
V sobotu jsme se sestrou jely do Prahy na Star Trek con WARP 03. Já tam jela hlavně na Roberta Picarda, protože prostě Stargate :-). Spolu s ním tam byl i Robert Duncan McNeill, který hrál ve Star Treku Toma Parise. Nikdy jsem na Star Trek nekoukala, takže jsem ho skoro neznala. Posledním hostem, který měl být tak trochu překvapení, byl Rick Worthy, ale protože existuje facebook, tak to překvapení nebylo. Rick se objevuje v epizodních rolích kromě ST třeba ve Stargate, kde hrál Imhotepa, v Lovcích duchů, Upířích denících atd. Prahu navštívil už počtvrté. Já ho potkala poprvé v Chotěboři před pár lety, ale na žádném panelu s ním jsem nebyla. Tak teď jsem si to vynahradila. Škoda je, že jeho panel trval jen půl hodiny. Rick je velmi milý a vtipný člověk. A očividně má moc rád české pivo. :-D A tolika sprostých slov se hošan naučil, prostě šikulka. No, vezmu to od začátku. Panel zahájil svým pěveckým vystoupením Robert Picardo. Bože, fakt krásně zpívá. (video ze zahájení si můžete pustit zde). I když ve Stargate je jeho postava celkem nezajímavá, tak mě Robert naživo hrozně překvapil. Ze všech třech na mě zapůsobil úplně nejvíc, je to úžasný showman. Fakt jsem se při jeho panelu nasmála, jak ten si dokázal zajistit roli ve ST Enterprise, to zaslouží poklonu. Nemůžu vám to tu psát, protože by to tak vtipně nevyznělo, ale pořadatelé slíbili, že na internet hodí videa celých panelů. Tak až se objeví, tak je sem hodím. Ani překladatelé by nebyli potřeba. Oba Robertové mají krásnou angličtinu a i já jsem jim nádherně rozuměla. Pak nastoupil na řadu Robert Duncan McNeill. Taky prima člověk. Skoro bych ho nepoznala, zato Picardo snad zamrznul, ten je furt stejnej. Robert Duncan Mcneill o sobě řekl, že měl při natáčení pověst největšího likvidátora rekvizit. Povídal o tom, jak natáčeli nějakou scénu, kdy tam tricorderem skenoval prostředí na nějaký skále. Tricorder mu spadnul a rozflákal se. Rekvizista vzal nový a šplhal na skálu, aby mu ho podal. Robert skenoval a upustil i ten druhý. Rekvizitor vzal třetí a znovu šplhal na skálu a podal ho Robertovi. Ten znovu skenoval. A nebyl by to on, aby neupustil i ten třetí. Rekvizitor vzal tedy čtvrtý a znovu šplhal nahoru. Nový tricorder už ale dostal Tuvok. Po téhle historce fakt věřím tomu, že mu rekvizity moc svěřovat nechtěli.

Josh Dallas

3. června 2013 v 20:36 | newkax |  Autogramy
Krásný autogram jsem dostala od své známé, která mu psala na natáčení Once Upon a Time.