Prosinec 2012

Archa se dočká nového dabingu

31. prosince 2012 v 9:25 | newkax |  Novinky
Po dlouhé době nějaká ta novinka. :-) A velmi milá. Není snad nikdo, kdo viděl Archu pravdy s daningem a nebyl zděšen. Zkusila jsem kousek, přesněji do prvních slov Daniela Jacksona. Pak šly titulky. To by se teď mělo změnit. Od ledna se bude točit nový dabing s původními dabéry!!
Více zde

Mirek Táborský

18. prosince 2012 v 13:12 | newkax |  Autogramy
Nádherný autogram Mirka Táborského jsem dostala jako dárek.
Děkuji

Michael dnes slaví

15. prosince 2012 v 10:05 | newkax |  Michael Shanks
Dnešek je velmi významný den, dnes slaví nádherné 42. narozeniny Michael Shanks!!!
Všechno nejlepší!

JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN LEDU 2012

15. prosince 2012 v 9:47 | newkax |  Evgeni Plushenko
Už potřetí jsem měla možnost viděla Jevgeniho naživo. A vždy je to úžasný zážitek. Od své sestry jsem dostala toto vystoupení jako dárek k Vánocům. Včera jsme tedy vyrazily do Prahy. Na tuto show jsem se nesmírně těšila. Jevgeniho obdivuju už tolik let. Ale více jsem se těšila na Briana Jouberta. Ne, že bych ho milovala víc, to asi ne. Řekla bych, že jsou s Žeňou nastejno. Ale Briana jsem nikdy naživo neviděla. Ale kvůli mistrovství ve Francii musel účast odříct. Doufám, že příště už mu to vyjde a někdy se ho dočkám. Od kamarádky jsem věděla, že na stejné show den předtím předváděl na konci jízdu Jevgenij s oběma našima krasobruslařema. Fakt jsem se na Michala těšila, ale ten se v Praze neukázal. Nojo, závody jsou závody :-( . A protože se mi nechce celý příběh psát znovu, tak sem zkopíruju své dojmy, co jsem napsala na FB. :-D
Jevgenij a Edvin jsou opravdoví bohové ve svém oboru. Edvin doprovázel vystoupení nespočet účinkujících, měl i jedno jenom své. Na jednu z nejkrásnějších písní. Prostě nádhera!! Dalším milým překvapením byla Irina, která byla v České republice taky poprvé. Abych řekla pravdu, její jízdy moc nastudované nemám. Ale po včerejšku se to musí změnit. Byla fantastická. A když jela na Je suis malade, tak si mě získala úplně. Tuhle píseň zbožňuju od minulé olympiády, kdy na ni měl exhibici Jevgenij. Tu jsem viděla snad tisíckrát. I když Sex Bomb je dokonalá exhibice, nejúspěšnější v historii. Tahle na mě působí víc. Stejně jako Jevgenij předvedla i Irina úžasnou jízdu. Když na ledě předváděli své umění Fiona Zaldua a Dimitrij Sukhanov, tak jsem až přestala dýchat. Jsem je jen bála, aby si Fiona neurazila hlavu. Sinead a Johnovi musím taky jen zatleskat. A Stefan umí předvádět úžasné vozembouchy, to se mu musí nechat. A jak mu tam někdo hodil kytici růží, tak ta se rozpadla. Tak tam pak chudák klečel a sbíral lístek po lístku. To bylo taky hezký. A ten nejlepší na konec. Vivat Jevgenij!! Předvedl se i jako vynikající showman. A moc se mi líbilo, jak jenom lidi házeli na led různé dárky, na které vystupující zapomněli nebo je přehlédli. Vždycky potom měl mít vystoupení Jevgenij. Tak si na led dojel a uklidil. Nojo, asi si řekl: Sám si tu show pořádám, sám si taky uklidím. :-D Prostě úžasný večer. Děkuji!

Edit. Zjistila jsem, že Edvin mi čte myšlenky :-D. 3x jsem si pomyslela, že už jsem záda viděla dlouho. Vždy se hned otočil a usmál se směrem na nás. Druhou skladbu už byl na nás pro jistotu otočený skoro celou dobu. :-D

Evan Lysacek

12. prosince 2012 v 16:20 | newkax |  Autogramy
Autogram jsem dostala jako dárek. Děkuji. :-)

Blog o Tomovi

11. prosince 2012 v 17:05 | newkax |  Sdělení
Tak trochu z jiného soudku. Ráda bych Vám, kteří máte rádi Toma Hiddlestona, představila úžasný blog:

http://tomhiddleston.blog.cz/

Objevila jsem ho nedávno a jsem z něj opravdu unešená. Autorka si odpouští ty trapný články typu: Jéé, tady je tak krásnej, wow, muck, slint,... Ale jsou to opravdu zajímavé články o novinkách atd. Vřele doporučuju.


Alfie Enoch

10. prosince 2012 v 17:03 | newkax |  Autogramy
Krásný dárek od mé sestry, které přišel během týdne (mám dojem, že asi ve stejný den, ale jistá si nejsem. :-D) 6x. :D Tak jsem jednoho dostala. Moc děkuji.

Pár upřímných trailerů

4. prosince 2012 v 14:05 | newkax |  Pro chvíle nudy
Fakt vřele doporučuju!
Tak prvně mé favority:
Stmívání:
http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-stmivani
Nový měsíc:
http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-novy-mesic
Hunger Games:
http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-hunger-games
Prometheus:
http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-prometheus

Danny John-Jules

3. prosince 2012 v 13:51 | newkax |  Autogramy
Koukám, že jsem sem zapomněla hodit autogram od Dannyho, který byl na conu v Praze.