Listopad 2012

Ondřej Vetchý

28. listopadu 2012 v 15:04 | newkax |  Autogramy
Autogram tohoto úžasného herce jsem dostala od kamaráda. Mockrát děkuju. :-)

Amanda Seyfried 2.

24. listopadu 2012 v 21:49 | newkax |  Autogramy
Autogram Amandy už sice mám, ale tenhle jsem dostala od své sestry. :-)
Krásnou fotku z filmu Red Riding Hood, který už tam krásný nebyl, nechala sestra věnovat mně.

DAVID WENHAM

19. listopadu 2012 v 13:05 | newkax |  Autogramy
Další miláček v mé sbírce. David Wenham byl mým vytouženým autogramem už hodně dlouho. Zamilovala jsem si ho jako Faramira v LOTR. 300 bitva u Thermopyl byla koukatelná taky jen díky němu a Michaelu Fassbenderovi, který se tu ale mihnul jen zřídka. Davidovi jsem posílala 3 fotky. Jednu jsem sháněla hrozně dlouho ve větším rozlišení, ale neuspěšně, tak sjem ji teda upravovala, protože tu jsem mu prostě musela poslat. :-) Promo v LOTR, tak tam drží na řetízku prsten. Bože, tu fotku miluju. :-) A hádejte, co udělal? Jo, podepsal ji sestře. :-D Ale nevadí, nevadí. Mám ho doma na dvou krásných fotkách. Od sestry jsem dostala autogram Mirandy Otto (Eowyn), tak jsem je dala k sobě. Teď na sebe tak pěkně koukají. :-)
Omlouvám se za kvalitu fotek. Ráda bych řekla, že je vyfotím znovu a dám je sem v lepší kvalitě, ale jak se znám, tak to stejně neudělám.JEREMY RENNER

18. listopadu 2012 v 11:21 | newkax |  Autogramy
ÁÁÁÁ!! Když jsem se dozvěděla, že mám doma autogram od Jeremyho, tak to se mnou málem seklo. Holky na koleji si ze mě dělaly srandu a všechno, co jsem řekla a udělala, musely přepisovat sestře na FB. Ať z toho taky něco má. Ani mi to kvůli tomu nechtěla říct, protože by z toho nic neměla. Srandu si to ze mě akorát dělá, šmejdy to jsou. :-) Ale mám doma JEREMYHO!! Nechci co nijak zakřiknout, ale i když mi toho moc nechodí, tak to, co mi přijde, jsou opravdové skvosty. :-)
Jeremyho budete znát všichni z The Avengers, kde hrál Clinta (Hawkeye). Zahrál si například i v Housovi, Angelovi a masového vraha Dahmera. :-)
Jeremymu jsem posílala zhruba před měsícem 3 fotky. Jednu pro mou milou sestřičku. Která už ho sice doma má, ale tak Jeremyho není nikdy dost. :-) Podepsal všechny fotky, dvě věnoval mně a jednu sestře. Prostě miláček.

CLIFF SIMON

16. listopadu 2012 v 16:29 | newkax |  Autogramy
Sestra už má jeho 2 autogramy hrozně dlouho, teď už se můžu tímhle skvostem v mé sbírce pochlubit taky. :-)
Kdo koukal na Stargate, tak určitě pozná, že jde o Ba´ala. :-)

Pozvánka na autogramiádu

15. listopadu 2012 v 22:28 | newkax |  Autogramy
V sobotu 1.12.2012 na zimním stadiónu ve Vrchlabí vás čeká zábavné odpoledne pro děti plné her a
soutěží.
*AUTOGRAMIÁDA Dominika Haška a dalších hokejových hvězd i aktivních hráčů NHL.*
Vystoupí dívčí skupina Diamond Cats, večer*SUPPORT LESBIENS*a rocková legenda*TURBO.* Uvidíte BMX exhibici, show naskákacích botách, užijete si hokejové hry a další lákavé atrakce.

RACHEL LUTTRELL!!!

15. listopadu 2012 v 21:04 | newkax |  Autogramy
Bože, konečně mám tenhle skvost doma. :-) Rachel jsem si zamilovala v SGA, kde hrála Teylu. Pak jsem zjistila, že je i úžasná zpěvačka. Nedávno pořádala akci k narození jejího druhého dítěte. Kdo uhodne pohlaví, den narození a váhu, tak dostane dárek. Objednávalo se k tomu CD s podpisem, nebo bez podpisu. Výtěžek šel na charitu. Takže jsem získala její podepsané CD a ještě jsem udělala dobrej skutek. :-) Uhodla jsem pohlaví i datum, ale ve váze jsem se teda sekla. :-) Ale i tak jsem šikovná, musím se pochválit. CD za mě platil kamarádův známý, kterému budu nadosmrti vděčná. Muselo se to totiž platit přes paypal a ten samozřejmě nemám. Škoda jen, že CD podepsal na jeho jméno. Ale nevadí. Hlavně že je! :-D :-D Ale čekalo mě velmi milé a opravdu nečekané překvapení. Rachel přidala i jednu svojí podepsanou fotku. Takže ji mám 2x!! Juch, juch, juch! A abych předešla zase emailům typu: "Nechceš jednu prodat nebo vyměnit??" Nechci, jsou moje a obě nutně potřebuju!!!