Červenec 2012

Já a Garry Chalk

31. července 2012 v 19:41 | newkax |  Autogramy
Chotěboř kromě Natalie navštívil i Garry Chalk, kterého SG fanoušci znají především jako plukovníka Chekova. I když jeho filmotéka je opravdu slušná. :-)
Garryho jsme se sestrou poprvé potkaly na náměstí v Chotěboři, kde seděl u hospody a kouřil. Sestra mi ho musela ukázat, protože já si samozřejmě zase nevšimla. :-D
Garry je úžasný člověk, hrozně milý, sympatický a veselý a byla pro mě opravdu čest se s ním setkat a promluvit si s ním.

Natalia Tena a já

30. července 2012 v 14:24 | newkax |  Autogramy
Chotěboř tento rok navštívila Natalia Tena, tak jsme se se sestrou rozhodly, že si tuhle příležitost nenecháme ujít.
Byl to opravdu zážitek. Natalia je opravdový živel. Byly jsme na jedné besedě, kde mě docela mrzelo, že nebyla dělaná stylem řízených rozhovorů jako u Davida Nykla, ale jen formou otázek a odpovědí. Kde většina otázek byla typu: Oblíbená knížka, hudba, film... . Ale Natalia ví, jak strhnout publikum. Všichni odcházeli opravdu nadšení. I když ten její agent, to byl debil. Kde toho vyhrabala, to by mě fakt zajímalo. Nejen, že si vymýšlí úplný kraviny a odůvodňuje to tím, že se na těch podmínkách s organizátory domluvil přes email. Organizátoři o tom však slyšeli poprvé a dost to zkomplikovalo chod focení a autogramiád. Organizátory fakt odbivuju, protože takhle musí řešit spoutu jiných věcí a ještě se dohadovat s jedním debilem. Na focení a autogramiádu jsme šly hned ten první den, ale nakonec se jen fotilo. Jedna fotka a pryč. Spousta lidí, co tam byli jen ten den, používala dost nepěkná slova. No, nedivím se. :-D Naštěstí my jsme tam byly až do pátku, takže paráda. Druhý den už to bylo v pohodě. Moc mě potěšilo, že Natalia fotky věnovala v češtině. Autogram už brzo vyfotím a taky se tu s ním pochlubím, protože jsem z něj opravdu nadšená. :-) Před autogramiádou jsme si šly se sestrou koupit zmrzlinu. Pak mi Majka říká:" to sis nevšimla, kdo si ji kupoval před tebou" Já: " Ne." Majka:"No,Natalia." No, jsem fakt hrozně nevšímavý člověk. :-D
A ten koncert!!! ÁÁÁ!! Byly jsme hned u pódia, já u repráků, takže jsem byla hluchá i druhý den. Ale byl to úžasný zážitek. Nat i chlapci jsou výborní. :-)

James May

27. července 2012 v 22:29 | newkax |  Autogramy
Juch!! Top Gear zbožňuju! Nikdy by mě nenapadlo, že budu čumět na magazím o autech, ale na TG se nedá nekoukat. :-) Tak jsem moc ráda, že se mi podařilo sehnat aspoň jednoho z tria. A nikoho menšího než kapitána Šneka!
Odpověď mi přišla neuvěřitelně rychle, třetí den od odeslané žádosti. Jen mě zarazilo, že obálka přišla roztržená, od toho, jak se do ní někdo dobýval, a byla celá otevřená. Ale James byl naštěstí uvnitř, asi dotyčného Top Gear nezajímá.

Rhys Ifans

26. července 2012 v 19:59 | newkax |  Autogramy
Tento nádherný autogram jsem dostala od své sestry, která mu psala na natáčení v Praze.