Září 2010

Tak zase za týden

28. září 2010 v 18:23 | newkax |  Sdělení
Zítra po páté hodině ráno zase odjížním do Budějovic. Mám to tam nabitý, navíc sestra jede domů, takže si notebook bere s sebou, takže se na internet nedostanu. Uvidíme se v sobotu. Tak se tu mějte hezky, já se letím podívat ještě na názvosloví. Papa newkax
d

Cote v časopise

27. září 2010 v 18:55 | newkax |  NCIS


Pro Katty

26. září 2010 v 16:22 | newkax |  Sdělení
Katty, ty ses mě ptala, jaký mám ty knížky Stargate ve slovenštině. Promiň, že jsem neodepsala dřív, vVůbec jsem si toho nevšimla. Teď jsem na blogu spíš sporadicky.
Slovensky - Reliquary Wells
Anglicky - Exogenesis
Česky - Emmerich - Hvězdná brána

Fotky z dílu Shield

26. září 2010 v 16:09 | newkax |  Michael Shanks
Smallville 10x02 Shield bude mít premiéru 1. října. Nemůžu se dočkat!!!!!
Fotky jsou z oficiální stránky.
s

P.S Miluji tě dnes na Primě

25. září 2010 v 11:11 | newkax |  James Marsters
Dnes ve 20:00 poběží na Primě romantický film P.S Miluji tě, kde si zahrál James Marsters. Film mám doma už děsně dlouho, ale zatím se mi ho nepovedlo dokoukat, vůbec mě nebaví. Tak jsem koukala jenom na scény s Jamesem, jemu to tam děsně sluší. :-D
V hlavní roli se představí H. Swank, G. Butler. Dále zde uvidíme i L. Kudrow - Phoebe z Přátel
s

Kurz za mnou

24. září 2010 v 19:01 | newkax |  Sdělení
Psala jsem sem, že teď na blogu tolik nebudu, protože mi začíná škola. Ve středu a ve čtvrtek jsme měli laboratorní kurz. Jo, to bylo něco. Stačí pět minut a člověk si připadá jak naprostý debil. Ale zjistila jsem, že z chemie na tom zase nejsem tak špatně, protože na gymplu nás ji naše paní učitelka opravdu drtila. Za což jsem jí teď opravdu vděčná. Tak jsem ji došla dneska poděkovat. :-) Říkala jsem si, že kdybych byla já učitelka, velmi by mě potěšilo, kdyby za mnou pak nějaký student přišel s tím, že mu to bylo k nečemu. Tak jsem ji šla poděkovat, byla moc ráda. :-D
No, školu začínám až od středy, takže se tu vyskytovat fakt nebudu, protože se musím učit. Hodně  učit. Bydlím na koleji, takže moc ani nemám přístup k internetu. Teda sestra tam notebook má, ale nějak na to nebudu mít čas ani náladu. Mám teď jiný starosti. A jak to vypadá, budu mít těch starostí fakt požehnaně. Začínám se bát, že na tu školu asi nebudu mít. :-( Ale budu se snažit se tam udržet. Na blogu se budu snažit zveřejňovat něco o víkendu, nebo když budu mít zrovna čas a náladu. :-)

Hosté na Hallowhedon

22. září 2010 v 11:11 | newkax |  SGA Other
29. - 31. října 2010 proběhne con Hallowhedon. A objeví se tam Jewel Staite, Anthony Steward Head ...
Jewel i Anthonyho bych chtěla jednou potkat, ale nemyslím si, že se mi to splní.


Brian má dnes narozeniny

20. září 2010 v 11:54 | newkax |  Brian Joubert
Brian Joubert, užasný francouzský krasobruslař, dnes slaví 26 narozeniny. Přeju všechno nejlepší a doufám, že se poslední dva roky v jeho závodní kariéře opravdu povedou. Je to škoda, že už chce závodit jenom dva roky. Na koho pak budu koukat? Jevgenij mi skončil, Brian končí. Jediní krasobrulaři, kterým opravdu fandím, obdivuju je a miluju je.
Všechno nejlepší!!!
d

David dnes slaví

19. září 2010 v 13:41 | newkax |  NCIS
David McCallum, Ducky z NCIS, dnes slaví své 77. narozeniny.
Všechno nejlepší
s

Rozpolcení dnes na Barrandově

19. září 2010 v 11:11 | newkax |  Michael Shanks
Dnes ve 20:05 poběží na Barrandově film Rozpolcení, kde hraje Michael Shanks.

Popis:
Monica je respektovaná a známá soudkyně. Je vdova a žije sama s dospívající dcerou. Brzy má nastoupit k Nejvyššímu soudu. Právě tehdy potkává Jacka, charismatického Ira, který se snaží uspět jako spisovatel. Jack není tím, za koho ho Monica považuje. Kriminálník a psychopat Jack změní Moničin život a její vysněnou dovolenou v peklo. Monika se musí rozhodnout, zda "vztah" s psychopatickým milencem udrží v tajnosti, anebo půjde na policii a vše zveřejní. To ji ale může stát důležité místo u Nejvyššího soudu. Musí zjistit, zda je Jack skutečným psychopatem, nebo jen nasazenou figurkou z vyšších míst, která má zničit její postup.

Trailer:

Iron Man dnes na Nově

18. září 2010 v 11:11 | newkax |  Other
Dnes ve 20:00 poběží na Nově film Iron Man. Nejsem sice velký fanoušek filmů jako Supernam, Batman, Spiderman. Jediný man, kterého uznávám je Iron Man a X-men. Navíc představitelem Iron Mana je vynikající herec Robert Downey Jr., takže kdo ještě neviděl,můžu jedině doporučit.
Do složky Stargate - Other jsem ho hodila proto, že v něm hraje i Tim Guinee, jenž si zahrál v SG-1 Tomina. :-)

Včera jsem se dozvěděla, že Iron Man 3 bude mít premiéru v roce 2012. A záporňáka zde bude hrát herečka Emily Blunt - známá například z Vlkodlaka. Emily si měla zahrát už ve druhém díle a to postavu, kterou nakonec ztvárnila Scarlett Johanson.

Knihy s tématikou Stargate Atlantis pokračují

17. září 2010 v 11:11 | newkax |  SGA Other
Fandemonium Books nedávno oznámili publikování dalších knih s SGA tématikou. Jo Grahamová a Melissa Scottová chystají dalších šest knih do rozsáhlé série Legacy, které se odehrávají po skončení páté finální řady seriálu. První kniha Grahamové "Black Ships" byla vydána v roce 2008 nakladatelstvím Orbit Books a získala nominaci na Nejlepší první novela roku od Locus Magazine. Její druhá kniha "Hand of Isis" byla také vysoce oceněna od Kirkus Review.

Seznam knih a datum vydání:

Homecoming - říjen 2010
The Lost - únor 2011
Allegiance - červen 2011
Avengers - říjen 2011
The Secret - jaro 2012
The Inheritors - léto 2012

http://sg-portal.eu/mnews/data/files/images/kniha-homecoming.jpg


Rozpolcení na Barrandově

14. září 2010 v 15:17 | newkax |  Michael Shanks
Tuto neděli ve 20:05 poběží na televizi Barrandov film Rozpolcení, kde hraje Michael Shanks. Film jsem si kdysi dávno sehnala a můhu ho vřele doporučit. Michael si zde zahrál zápornou postavu, což je u něj docela neobvyklé, i když je více filmů, kde hrál záporňáka. Jeho postava se jmenuje Jack a je psychopat, který se snaží zničit soudkyni Anne Archer.
d

Emmy dnes slaví

12. září 2010 v 20:43 | newkax |  Ostatní
Dnes slaví 24. narozeniny herečka Emmy Rossum, která hrála například ve filmu Fantom Opery.
Tenhle muzikál naprosto miluju. Moc jí to tam slušelo. Pokud někdo tenhle film neviděl, vřele doporučuju. Miluju muzikály a tenhle je mým nejoblíbenějším.
Přeji všechno nejlepší
d


Michael znovu ve Smallville

11. září 2010 v 16:34 | newkax |  Michael Shanks
Na oficiálních stránkách Michaela Shankse se můžeme dočíst, že Michael si už potřetí zahraje v seriálu Smallville postavu Hawkmana. Poprsvé se objevil v díle Absolute Justice a poté v mini roličce v díle Salvation. Objeví se i v epizodě 10x02 Shield (v překladu Štít). Tato epizoda má naplánovanou premiéru v USA 1. října ve 20:00.
Popis:
Lois odjíždí do Egypta. Daily Planet přijme místo ní reportérku Kat Grant (herečka Keri Lynn Pratt).
Deadshot (mimochodem fakt báječná přezdívka. :-D) se rozhodně Kat zavraždit.
Hawkman letí za Lois do Egypta, aby na ni dával pozor. Zde jí poví o své zemřelé manželce Shayere (herečka Sahar Biniaz). O ní už se znímil v epizodě Absolute Justice, když mluvil s Oliverem.

Doufám, že tam bude víc než v Salvation. Z toho jsem myslela, že se asi poseru. Si to stahuju a pak zjistím, že je tam jen chvilku na obrazovce. No, ne že by se mi to stalo s Michaelem poprvé. On se rád vždycky někde jenom mihne. :-D
Fotka je z dílu Absolute Justice. Krásnej, krásnej, krásnej.

Omezení činnosti

11. září 2010 v 12:08 | newkax |  Sdělení
Protože za pár dní půjdu na vysokou školu, nebudu mít tolik času na blog, tak vám chci oznámit, že se tu nebudou vyskytovat články každý den, jako tomu bylo doposud, ale budu tu spíše jenom o víkendu. Blog nechci rušit ani pozastavovat, tak doufám, že sem budete chodit i nadále.
Newkax
w

David Hewlett mluví o crossover epizodě - sj

10. září 2010 v 11:11 | newkax |  SGU Novinky
V 15.epizóda druhej sezóny SGU prinesie dlho očakávaný crossover, v ktorom sa objavia herci z Atlantisu, David Hewlett a Roberto Picardo. David Hewlett poskytol rozhovor pre gateworld, v ktorom rozprával o svojej účasti v tejto epizóde.

"Dostal som zákaz rozprávať o svojej účasti v SGU. A druhý deň na to, správa bola oznámená na Comic-Cone! Trochu som rozmýšľal, ako Mckay zapadne do sveta SGU. Je to úplne iná postava, a SGA je úplne iný seriál ako SGU. Bol som aj trochu nervózny, ale spravili to veľmi dobre. Nie je to typická Mckaovská epizóda. Nie je to len o Mckayovi, a určite to nie je len Woolseym. Je to epizóda Stargate Universe. Ale myslím, že tieto dva svety sú v nej spojené veľmi dobre".

Mohol by príchod Woolseyho a Mckaya na Destiny otvoriť dvere pre ďalšie postavy z SGA? Na túto otázku môžu odpovedať síce len tvorcovia, ale David Hewlett je pri nej optimistom. "Tajne dúfam, že uvidíme prísť viac členov posádky Atlantisu. A sebecky, chýba mi hranie Mckaya. A cítim sa veľmi šťastný a poctený, že som s Robertom mohol prísť. Je to hviezdna brána. Je to rodina. Je to domov".
e

stargate.sk