Leden 2010

Thor mění image

31. ledna 2010 v 10:03 | newkax |  Other


Brad Wright odhaluje původ SGU - sj

30. ledna 2010 v 11:11 | newkax |  SGU Novinky

Stargate Magazín V najnovšom čísle oficiálneho Stargate Magazínu sa objavilo nové interview s Bradom Wrightom, tvorcom Stargate seriálov. V rozhovore rozpráva Wright o tom ako s Robertom C. Cooperom prvý krát vytvorili scenár pre Stargate Universe.

For Megi za SB

29. ledna 2010 v 17:08 | newkax |  Sdělení

1. kolo SONF/SP

29. ledna 2010 v 16:46 | newkax |  Sdělení
Jsem v 1. kole soutěže o nejlepší filmový/seriálový pár
Přihlásila jsem se s Danielem a Valou. (Vím, že jsem děsně originální)
Kdybyste pro mě hlásli, byla bych vám moc vděčná, ráda hlásnutí oplatím.
Nebo kdyby vám byl sympatičtější pár Roman Strauss + Margaret Strauss
z Dead again, tak hlásněte pro ně soutěží s nimi moje sestra.
Film Dead again (Znovu po smrti) vředle doporučuju, je to opravdu nádherný film.
Hlasovat můžete zde
Newkax:
Sib:

Děkuji moc
newkax

Propworx chystá internetové a klasické aukce SG předmětů

29. ledna 2010 v 10:22 | newkax |  Other
Props
Milujete Hvězdnou bránu a její pokračování s názvem Atlantis? Máte doma přebytečné dolary? A chcete část z tohoto fenoménu vlastnit? Pokud si na všechny otázky můžete odpovědět ano, pak rozhodně čtěte dál (nicméně číst mohou samozřejmě i ostatní)...
Propworx, který v minulém roce zorganizoval dvě velké a řadu dalších aukcí předmětů ze seriálu Battlestar Galactica, nyní připravuje dražbu několika tisíc originálních předmětů (kostýmů, rekvizit, dekorací,...) právě ze seriálů SG-1 a SGA. Některé předměty jsou již k dispozici na eBay nyní a v nadcházejících týdnech k nim budou přibývat další, vrcholem celé akce pak budou dvě aukce naživo.
Předměty, které jsou již v aukci, si můžete prohlédnout pod tímto odkazem směrovaným na eBay, více o Propworx se dozvíte na jejich oficiálních stránkách

5x Helen

28. ledna 2010 v 11:11 | newkax |  Amanda Tapping
free image host free image host free image host free image host free image host

CARSON! Don't want to miss a thing

27. ledna 2010 v 11:11 | newkax |  SGA Video
Tak jsem právě zjistila, že obrečím většinu hudebních videí s Carsonem. :-)


Michael si zahraje v Lovcích duchů

26. ledna 2010 v 13:54 | newkax |  Michael Shanks
ichael Shanks potvrdil, že si zahraje v seriálu Lovci duchů. Hned z natáčení Smallville jede do Vancouveru točit.
Bude hrát postavu jménem Rob, které je součástí místní domobrany. Rob přijde o svou manželku i syna.
Hm, zase Michael někde, kde budu mít možnost ho vidět. Paráda! Ikdyž Lovci mě moc nevzali, tak na díl s nímm se určitě podívám.

Exibice

25. ledna 2010 v 14:10 | newkax |  Evgeni Plushenko
Včera dávali závěrečnou exibici.
Komentátoři tam taky řešili, že porotci hodnotí opravdu zvláštně. Ale že se tím nic nedělá.
Porotci jsou opravdu ***. Oni vědí, proč jsou anonymní, za tyhle jejich hnusárny by jim určitě někdo došel rozbít hubu.Když řeknou, že nevadí, že furt při skocích padá, hlavně, že měl jízdu krásně vymyšlenou, a dají mu 2. místo. Co je tohle za spravedlnost??? Za chvilku bude krasobruslení vypadat tak, že krasobruslař si dojde na led v botech, vezme si s sebou židli, aby ho nebolely nohy. Posadí se pěkně doprostřed a začne: Tak jsem si pro vás připravil krásnou a obtížnou volnou jízdu. Hned na začátku si představte, že udělám trojitého aksla kombinovaného s čtverným tulupem a hned potom ještě trojitého ritbergera. Opravu těžká kombinace. Tak obtížnou piruetku a ...


Brian Joubert:

A vítěz ME, Evgeny Plushenko:
Richard dnes slaví

23. ledna 2010 v 20:54 | newkax |  Richard Dean Anderson
Richard Den Anderson dnes slaví své 60. narozeniny.
Přeji všechno nejlepší!!!

Jsem si toho všimla až takhle pozdě (aspoň že to Lin má na blogu taky), protože skoro celý den píšu tu pitomou seminárku do ZSV a už mi z toho hrabe. Vím, že je to neomluvitelné, že jsem kvůli tomu zapomněla na Richarda, ale moc se omlouvám. :-)

Dragon Age: Prameny

23. ledna 2010 v 11:02 | newkax |  Claudia Black
Claudia Black dabuje v této počítačové hře postavu Morrigan. Jde o postavu kouzelnice. Nejedná se ani o kladnou, ani o zápornou postavu. Teda, tak jsem to pochopila já. Měla by být prostě sama za sebe. V časopisu LEVEL dostala takhle hra 80%.Výsledky ME v krasobruslení

21. ledna 2010 v 22:36 | newkax |  Evgeni Plushenko
Právě jsem dokoukala přímý přenos volných jízd mužů a předávání medailí.
Čím dál víc mě porotci utvrzují, že jsou proti Brianu Joubertovi zaujatí. Tohle fakt není možný. Doufala jsem, že bude mít druhé místo, protože jeho krátký program byl nádherný a bez větších chyb. Volná jízda se mu také povedla, měl jde asi jen jedno dvě malá zaváhání. A pak šel na řadu Lambiel. Jeho krátký program... no, jak to říct slušně, Nápad dobrej, ale byl víc na zadku než na bruslích. To samé volná jízda, hned první dva skoky zvoral, pak tam sebou lupnul pořádně ještě jednou. Tak jsem si říkala, tak tenhle Briana nemůže ohrozit, ale chyba lávky, ty *** porotci mu dali 2. místo. To fakt nechápu, když tam někdo furt padá, jak může dostat stříbro?
Omlouvám se všem fanynkám slizáčka Lambiela.
Ale Brianovi už tohle jednou udělali, šlo o mistrovství světa. Jel bezchybně, po skončení jízdy se tak radoval, že políbil led, všichni věřili, že vyhrál. ALE porotci rozhodli jinak, dali první místo nějakýmu floutkovi, který sice taky celou jízdu měl bez chyby, ale jen hrozně na jistotu, nedával tam žádné složité skoky, zato Brian ano. Ale ne, zase porota rozhodla proti Brianovi.
Díkybohu, že Jevgenij je první, za to jsem fakt moc ráda. Na toho nikdo nemá. Tak doufám, že se mu povede vyhrát olympiádu.
Takže moc gratuluju!!!!!!!


Hodnocení:
Jevgenij - 255.39 bodů
Joubert - 236.45 bodů.

Na předávání medailí se Brian tvářil docela naštvaně, ani se mu nedivím, takovou hnusárnu, jakou mu už ZASE provedli, bych nečekala.

Fotka z ME

Good kisser

21. ledna 2010 v 11:11 | newkax |  SGA Video

Druhá série - první informace

20. ledna 2010 v 17:36 | newkax |  SGU Novinky
Druhá řada Stargate Universe je už nějaký ten pátek oficiálně potvrzená a Joe Mallozzi o ní na svém blogu začíná prozrazovat první informace.
Scénáristé nemeškali a poslední měsíc pracovali na příbězích pro prvních pět epizod. Prozrazeny byly názvy prvních tří. A jak tomu bylo u první série, tak i u série následující budeme pokračovat v jednoslovných pojmenováních:

2x01 - Intervention (scénář: Paul Mullie, režie: Andy Mikita)
2x02 - Aftermath (scénář: Robert C. Cooper)
2x03 - Awakenings (scénář: Joseph Mallozzi)

Názvy zbylých dvou epizod jsou zatím neznámé, Mallozzi však zmínil, že název epizody 2x04 (scénář: Carl Binder) začíná písmenem P a pokračuje dalšími 7 písmeny, díl 2x05 (scénář: Brad Wright) bude mít 10písmenný název začínající na C. Pátá epizoda by ale mohla být rozdělena na dvě části, Bradův scénář má totiž momentálně 117 stran, průměrně však epizody SGU mívají jen kolem 50 stránek.
Samotné natáčení druhé řady se spustí začátkem března, tedy po skončení olympijských her ve Vancouveru. Druhá polovina 1. série se pak na televizní obrazovky vrátí 2. dubna.

ME v krasobruslení

20. ledna 2010 v 16:49 | newkax |  Evgeni Plushenko
Tak jsem se rozhodla, že na blog budu dávat kromě brány apod. i krasobruslení, jediný sport, který uznávám. Jsem pravý sportovní analfabet, ani koukat na fotbal nebo hokej mě nebaví, ale krasobruslení miluju. Koukám teda hlavně na chlapy. :-) Mojí láskou je Jevgenij Plushenko a Brian Joubert. Jevgenij mě učaroval svými exibicemi, které naprosto nemají chybu. Kdo by neznal, tak si pusťte jeho nejznámější:
SEX BOMB


A Brian Joubert, toho mám taky moc ráda, ale na Jevgeniho nemá.
Takže: V krátkém programu na mistovství Evropy v Estonsku se umístili:

Plushenko - 1. místo (91.30 bodů)
Joubert - 2. místo (88.55 bodů)

Doufám, že si to takhle udrží až do konce.