Listopad 2009

James na Fedconu

30. listopadu 2009 v 22:58 | newkax |  James Marsters
James Marsters, David Hewlett a Cliff Simon podvrdili účast na Fedconu 2010, který se koná v německém Bonnu. Bude se konat 30. dubna - 2. května 2010.
Sakra, já chci jet!!! Jenže já budu mít někdy v tu dobu maturitu, takže to nejspíš padne. ÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Navíc stejně nejsou prachy, ach jo!! No, ale naděje umírá poslední.
(Na hovno je, že člověk o chvíli dřív.)Lost - Vedoucí

30. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  Josh Holloway

Elegantní jako James Bond

30. listopadu 2009 v 10:34 | newkax |  Paul McGillion
Prostě nádherná fotka

Bylo nebylo...

29. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  SGA Gallery
Moc pěkně udělaný, sice Johnovi nefandím, ale tohle jsem sem dát musela.

Nové fotky Michaela v Sanctuary

29. listopadu 2009 v 10:28 | newkax |  Michael Shanks
Epizoda Penance se bude vysílat 11.12.

Lost - Nájem zvedej

28. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  Josh Holloway

Info a 1. fotky Michaela v Sanctuary

28. listopadu 2009 v 11:00 | newkax |  Michael Shanks
V novém rozhovoru s Michaelem Shanksem a Amandou Tapping se Amanda podělila o své dojmy, jaké to bylo pracovat s Michaelem v Sanctuary, kde hostoval.

"Ach, to bylo úžasné. A je tam skutečně skvělá scéna, kdy Helena a Jimmy, kterého Michael hraje, se v epizodě potkají poprvé, a je to tak skutečné. Oba jsme se usmívali od ucha k uchu. Bylo to opravdu sladký. Byly to opravdu pěkné chvíle pro Michaela i mě. "

... a poskytla pár informací o jeho roli v epizodě:
Je to trochu o jeho útěku ze společnosti, o historii mezi ním a Kate a jejich příběhu.

Já se tak těším!!!!
Je to můj překlad z jeho oficiálních stránek, takže to není žádnej zázrak, ale snad je to pochopitelný.

Michael Shanks ve Stargate Universe

27. listopadu 2009 v 12:19 | newkax |  Michael Shanks
Michael Shanks v rozhovoru pro TV Guide potvrdil, že se postava Daniela Jacksona, kterou ztvárňuje, objeví ještě v dalších dvou epizodách Stargate Universe.
Objeví se v epizodách 1x14 Human a 1x18 Subversion. Oproti pilotu, se zde však Daniel již neobjeví jako "průvodce videem".
V rozhovoru se Shanks také zmínil, že v epizodě Human se objeví jako výplod Rushovy fantazie. V díle 1x18 bude spolu s Jackem O´neillem budou na Zemi vyšetřovat sabotáž.


Serenity na Primě

27. listopadu 2009 v 8:00 | newkax |  Other
Dnes 27.11.2009 ve 22:00 na Tv Prima poběží film, který vznikl po seriálu Firefly. Hraje zde Jewell
Staite jako Kaywinnit Lee Frye, Morena Baccarin jako Inara Serra, Adam Baldwin jako Jayne Cobb.

Zde popis těchto postav
Zde Inařiny kostýmy

Sanctuary bloopers

26. listopadu 2009 v 17:58 | newkax |  VideoJUDr. Hitler v Plzni

26. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  Ostatní
Tak tohle fakt nemá chybu.

Premiéra Smallville s Michaelem

25. listopadu 2009 v 11:12 | newkax |  Michael Shanks
Podle newsbyte na stránkách BuddyTV, bude Michael v dvou epizodách,které by měly mít podobu dvouhodinového filmu. Premiéra je naplánována na 29. ledna.

Objeví se zde: Stargirl (Britt Irvin), Hawkman (Michael Shanks), Dr. Fate (Brent Stait), and Martian Manhunter (Phil Morris).

A kdo by už zapomněl, jak tam má Michael vypadat, tak tady je připomínka.
Hrůza!!!!!


Zeptejte se na něco Petra Kelamisa

24. listopadu 2009 v 20:45 | newkax |  SGU Novinky

Peter Kelamis hraje v SGU postavu Adama Brodyho. Producent seriálu Joseph Mallozzi na svém blogu zeptat se ho na něco. Stačí navštívit Mallozziho blog a napsat svou otázku. Váš příspěvek se na blogu neobjeví hned, ale až potom co ho Mallozzi schválí.

Peter Kelamis patří k veteránům Hvězdné brány, v SG-1 hral Doktora Langhama v epizod2 "Smoke and Mirrors" a Coyla Borona v epizodě "Space Race"

Kde můžete vidět SGA herce?

24. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  SGA Other

novinkaPřed nějakou dobou jsem tu psala, v čem hrají někteří z SGA herců, a kde je můžete v nejbližší době vidět. Začněme Joe Flaniganem. U toho je to zatím celkem snadné, protože jedinou dokončenou práci má v epizodě seriálu "Warehouse 13". Sám nedávno řekl, že zvažuje pár nabídek, které mu přišly. Je rád, že si může zase užívat nějakou dobu rodiny, ale fanynky by neměly zoufat - někdo jako Joe nebude bez práce dlouho.

Dál se podíváme na zoubek Davidu Hewlettovi. Tomu před časem definitivně zrušili produkci seriálu Starcrossed (říkejte tomu šetření na špatných místech), ale na nedostatek práce si nemůže stěžovat. Přesně dnes končí natáčení v Rumunsku na nezávislém filmu "The Whistleblower", kde se potká s Rachel Weisz a Vanessou Redgrave. Pokud nechcete čekat, tak premiéry se snad konečně dočká i film Vincenza Nataliho "Splice" a "Helen". O Splice se nic moc neví, ale Helen by, teoreticky, měla mít premiéru v listopadu (v USA). Jinak pracuje na scénáři ke dvěma filmům, údajně na pokračování "A Dog´s Breakfast" (podle skromného názoru autorky článku je tohle velmi špatný nápad) a také na své zombie komedii.

Rachel Luttrell se objevila v malé roli ve filmu "Hardwired", ale podle reakcí to nebyl moc dobrý film. Pokud ovšem chcete vidět Rachel za každou cenu, tak jen směle do toho.

Dost práce z "Sheppardova" týmu bude mít zatím Jason Momoa. Získal roli ve fantasy filmu HBO "Game of Thrones", což je adaptace jednoho z příběhů George R.R. Martina. Jason bude hrát postavu jménem Khal Drogo, a jediné, co se zatím ví je to, že tam Jason bude nahý. Holky, rychle tam!

Torri Higginson měla víc času se rozkoukat, a tudíž můžeme její stopy zaznamenat v seriálu "NCIS", "Eleventh Hour", v čemsi s podezřelým názvem "Stonehenge Apocalypse", a ve filmu "Smile of April" - v něm se mimochodem potkala třeba s Ryanem Robbinsem, Alexem Zaharou nebo Danem Paynem, tedy dalšími SG herci.

Paul McGillion byl v epizodě seriálu "24", "Supernatural", a momentálně je v post-produkci "divný" film Mr.Nobody.

A pokud se zajímáte o osud oblíbeného Čecha, tak David Nykl si zahrál v hororu "The Seamstress" a v televizním kriminálním drama "Encounter with Danger".

sga-spoject.com

Zítra poběží Polibek pod jmelím

24. listopadu 2009 v 11:00 | newkax |  Michael Shanks
Zítra v 9:35 poběží na Nově film Polibek pod jmelím, kde hraje Michael Shanks.
Je to romantický vánoční film. Mně se moc líbí, jenže já nejsem zrovna nestranný pozorovatel, když tam mám Michaela. :-)

V suprshop.cz jsou na zabití

23. listopadu 2009 v 15:43 | newkax |  Sdělení
Před měsícem jsem si objednávala kalendáře SG-1 a Atlantis. Objednávka proběhla bez problémů. Napsali mi, že do 21. listopadu budu mít zboží doma. Samozřejmě nic nepřišlo. Tak jsem jim tam psala email, kde je problém. Přišla mi odpověď, že mou objednávku stornovali, že zboží má dlouhou dodací lhůtu.
Fakt super, samozřejmě nikde jinde už jsem je k objednání nesehnala. Ach jo!!!!!
Tak jsem jim psala, jestli teda půjdou ještě objednat, nebo už ne?
Tak proč to tam mají, když objednávku stejně zrušejí. Samozřejmě až když jim napíšete, co se děje. Jinak ticho po pěšině.
JSOU TO IDIOTI!!!! JÁ CHCI SVÝ KALENDÁŘE!!!!!
Nevíte někdo, kde jinde by se daly objednat? Já už je nikde nenašla.

Lie To Me

23. listopadu 2009 v 11:16 | newkax |  James Marsters
James hraje v díle 2x02 Truth or Consequences.
Kdyby měl někdo zájem, tak tady je ke stažení.
Titulky najdete na titulky.com

Popis postavy a částečně příběhu: Běloch. Čtyřicátník, ambiciózní asistent státního návladního Jay Pollak je právníkem pracujícím pro státního žalobce, člověk, který se obvykle řídí literou zákona. Je bývalým spolužákem Zoe (Jennifer Beals), která věří, že Pollackova rozhodnutí jsou ovlivněna rasovými motivy. Je připraven uvěznit Cabea McNeila za znásilnění a také za distribuci dětské pornografie. Nicméně, když se pořádně podívá na fakta, rozhodne se stáhnout všechna obvinění proti obžalovanému. Rozhořčenému otci dívky vysvětluje, že jeho práce mu umožňuje právo na vlastní vyjádření žalobce a že toho v tomto případě využívá... HOSTUJÍCÍ HVĚZDA
Lightmanova skupina vyšetřuje vysokoškolského atleta zapleteného do obvinění ze znásilnění a FBI mezitím zaujme kult, v čele se samozvaným prorokem.

Richard, Michael i Amanda se vrátí do SGU - sj

23. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  SGU Novinky

daniel
Pozor na drobné spoilery!

Herci Richard Dean Anderson, Michael Shanks a Amanda Tapping sa objavia na konci prvej sezóny Stargate Universe. RDA a Michael Shanks sa objavia v epizóde 1x18 Subversion. Z tejto epizódy by mal vychádzať dej dvoj-časťi, ktorá bude tvoriť finále sezóny. Túto informáciu povedal Michael pre TV guide magazín.

Ešte pred tým sa Michael Shanks objaví v epizóde 1x14 Human, v ktorej sa dozvieme niečo z minulosti doktora Rusha. Aj to ako sa dostal k programu hviezdnej brány. V epizóde 1x18 Subversion bude Daniel spolu s Jackom O´Neillom vyšetrovať sabotáž, ktorá sa stane na Zemi.

amanda tapping Amanda Tapping sa v SGU zatiaľ objavila v epizóde Air, part1. Plukovník Carterová momentálne velí pozemskej lodi Hammond. Na tejto lodi prišla na posádka na základňu Icarus a potom neúspešne bránila základňu pred útokom Lucianskej Aliancie.

"Robila som na dvoch epizódach. Najprv na začiatku a potom na konci sezóny. Dotočila som pred niekoľkými týždňami. Takže som začala ich sezónu, a ešte ju aj končím, takže je to úžasné. Ale s nikým z nich som nehrala. Takže ak by som sa ešte vrátila, tak by som chcela byť s ľuďmi", povedala Amanda Tapping o svojej účasti v SGU.

Amanda tiež povedala, že keď vidí pamätnú dosku lode U.S.S. George Hammond tak to bolo trochu horskosladké. Najnovšia pozemská loď bola pomenovaná podľa generála Hammonda, keďže predstaviteľ generála Don. S. Davis zomrel v roku 2008.

hammond "Musím povedať, že keď som išla do práce a videla som uniformu a znak generála Hammonda tak som sa rozplakala. Myslím, že je to pre neho veľká pocta", dodala Amanda.


ze stargate.sk

Pokračování 1x08

22. listopadu 2009 v 11:11 | newkax |  SGU Video

Poslední odvysílaná epizoda Time skončila otevřeným koncem.
Její vyřešení pravděpodobně nepřijde v další epizodě, protože se na internetu objevila webepizoda, která na tuto epizodu navazuje.