Říjen 2009

Halloweenský Darth Vader

31. října 2009 v 21:11 | newkax |  Ostatní
Je vidět, Halloween se dostal i do Star Wars.
Můj bratr má dneska narozeniny, tak jako dárek tu má Dartha Vadera, protože ho strašně miluje xD No, přejme mu to.
Všechno nejlepší k narozeninám!


Bleskovka k Halloweenu

31. října 2009 v 12:53 | newkax |  Soutěže
  • Ahoj
  • Už máš doma dýni??
  • Vyber: Halloween - Dušičky
  • Proč máš radši tenhle svátek?
  • Co na diplom??
  • Proč nechceš dýni?? :-)
  • Tak papa

Paul opět v seriálu Sanctuary

31. října 2009 v 11:11 | newkax |  Paul McGillion
Paul McGillion alias dr. Carson Beckett se po dvou letech opět vrací k fantasy seriálu Sanctuary televize SyFy.
Podle dostupných informací byl opět obsazen do role "Wexforda", kterého ztvárnil v šesté webizodě tehdy ještě internetového seriálu. Objevit by se měl v posledních dvou částech druhé série seriálu a tvůrci nevylučují, že by epizod s Paulem nemohlo být více. Vše ale záleží na tom, zda-li seriál dostane další sérii.
Další informace nebo propagační fotografie vám přineseme, hned jak se objeví. Případně můžete sledovat přímo stránky o seriálu Sanctuary.
Wexford

Herci ze Stargate v minisérii Alice

31. října 2009 v 11:00 | newkax |  Novinky
SyFy Channel 6. a 7. prosince premiérově odvysílá dvoudílnou minisérii Alice - moderní zpracování příběhu Alenky z říše divů.
Kromě mnoha dalších herců zde vystoupí i řada známých tváří ze všech tří seriálů Stargate: Teryl Rothery, kterou jsme v SG-1 sedm sérií vídali jako dr. Janet Fraiserovou, jednu z rolí získal i Alessandro Juliani. Ten se v SG-1 objevil hned ve dvou rolích, jako příslušník rasy Enkarenů v díle 4x09 a jako Egypťan Katep v dvojdílu 8x19 a 8x20.
Dále se v Alice objeví Colm Meaney, dřívější vůdce Geniů Cowen z SGA či Timothy Webber, kněz z třetí části pilotu Stargate Universe či komandér Gareth z SG-1 díl 8x05 - Icon.
Trailer k Alice je pro vás připraven v pokračování, podrobnější info pak můžete například nalézt na oficiálních stránkách SyFy.


Happy Halloween

31. října 2009 v 0:00 | newkax |  Sdělení
Přeji všem moc hezký Halloween


Prosím o hlásek pro svou cibuli

30. října 2009 v 13:52 | newkax |  Sdělení
Tady můžete hlásnou pro mou cibulku, je to semifinále.
Bude moc ráda, když mi dáte hlas.
Mějte se hezky
newkax

Ziva x dort a Gibbs

30. října 2009 v 11:11 | newkax |  NCIS
free image host free image host free image host free image host
Z nového TV Guide, naprosto senzační

Propagační fotografie k dílu 1x06 - Water

30. října 2009 v 11:00 | newkax |  SGU Gallery
Pátý díl je za námi a díl šestý s názvem Water nás teprve čeká. A právě k němu bylo na stránkách stargate.mgm.com zveřejněno 28 promofotek (po kliknutí na náhledy zobrazíte kompletní obrázky ve vyšším rozlišení):
1x06 1x06 1x06 1x06 1x06

Nová encyklopedie a sekce s figurkami na Gateworldu

29. října 2009 v 11:11 | newkax |  Other
Server Gateworld.net spustil v minulých týdnech novou verzi své "Stargate encyklopedie", nazvanou Omnipedia 2.0.
Nová databáze s více jak 2300 záznamy ras, planet, technologií či postav, se kterými jsme se v seriálech SG-1, Atlantis a Universe setkali, nyní běží na systému MediaWiki (ten využívá i klasická wikipedie). Pokud tedy budete v budoucnu něco hledat, můžete zabrousit sem nebo případně ke konkurenci na Stargate Solutions, kde tento systém běží již delší dobu.
Gateworld také delší dobu provozuje sekci, v níž naleznete obrázky a popisy všech dosud vydaných akčních figurek k filmu Stargate a seriálům SG-1 a SGA, najdete ji pod tímto odkazem.
http://gateverse.cz/img/novinky/2009/10/omnipedie.jpg

Nechci být svině, ale já tyhle postavičky fakt ráda nemám, nevím proč, ale připadají mi hnusný. :-)
Já radši originál.

Smrtící zásnuby na Barrandově

29. října 2009 v 11:05 | newkax |  Paul McGillion
Dnes ve 21:30 na BARRANDOVĚ poběží film Smrtící zásnuby, ve kterém uvidíte Amandu Tapping a Paula McGilliona.

Obsah:
Dětská lékařka Abby (Maria del Mar) měla vše: manžela Roberta (Joe Lando), dvě děti Maddy (19) a Corey (14), překrásný dům
a úspěšnou kariéru. Jediná noc to ale změnila: noc, kdy byla unesena mladým mužem a ženou. Přestože Robert zaplatil výkupné, svobodu nezískala
. Abby se podařilo se utéct, mladá únoskyně zemřela a únosce unikl. O
pár měsíců později stále vystrašená Abby zjišťuje, že s přítelem její dcery, mladým a bohatým mužem, se již setkala ….

Diplomy - 13. poznávačka

29. října 2009 v 10:48 | newkax |  Soutěže
Správné odpovědi:
Claudia Black
Jewell Staite
Torri Higginson
Michael Weatherly


Časopis Stargate - Michael a Paul v Sanctuary

28. října 2009 v 15:00 | newkax |  Michael Shanks
Nejnovější číslo oficiálního magazínu Stargate ( listopad - prosinec 2009 v prodeji) obsahuje stručný článek O Michaelu Shanksovi a Paulu McGillionovi, jako o hostujících potavách v seriálu Sanctuary ( Svatyně) v hlavní roli s Amandou Tapping.

Michael Shanks, nejznámější rolí doktora Daniela Jacksona ve Hvězdné bráně, bude hrát postavu jménem Jimmy v epizodě 2x09 s předběžným názvem Penance (Pokání).
Epizodu, kterou napsal Alan McCullought, by se měla natáčet v prosinci.

http://www.michaelshanks-online.com/images/mags/clippings/clippings_138.jpgPustí se Emmerich do sequelů filmu Stargate?

28. října 2009 v 11:11 | newkax |  Novinky

Díky mytologii, kterou vybudovaly seriály Stargate SG-1, Atlantis a Universe, je nyní velice snadné zapomenout, že to celé v roce 1994 odstartoval film režiséra Rolanda Emmericha.
Už od té doby producent Dean Devlin šířil zprávy, že by rád viděl další dvě pokračování, a Emmerich dokonce před časem oznámil, že filmy jsou stále ve hře - bylo by však nutné překonat jisté právní problémy a jeho nechuť točit pokračování úspěšných filmů.
"Je to složité," sdělil Emmerich ve svém exkluzivním rozhovoru, "chci říct, že o tom stále s Deanem mluvím, mluvíme také o sequelu Dne nezávislosti, ale je to tak... složité v dnešní době."
Už v roce 2006 Devlin sdělil: "Jen bychom pokračovali v mytologii filmu a ukončili ji. Myslím, že by seriál po konci třetího sequelu mohl existovat i nadále. Jeho příběhy by jsme se pokusili nijak neovlivnit."
"Když jsme vytvořili původní Hvězdnou bránu, vždy jsme si ji představovali jako trilogii, bohužel jsme nad tím ale neměli kontrolu," dodává Devlin. "Myslím, že by to bylo velmi vzrušující, začít pracovat na druhé a třetí části."
Emmerich dále dodal: "Bylo to pravděpodobně dobře, že jsme se do těchto sequelů nikdy nepustili, protože jsme byli stále nuceni tvořit něco nového... Obecně vzato nejsem moc velkým fanouškem sequelů. Protože jen v málo případech na mě sequel působí dobře. Ve většině případů se jim nepodaří překonat svého předchůdce."
Je však ještě dobré zmínit, že původní herci už nejsou nejmladší, Kurt Russell (O'Neil) má 58 a James Spader 49 let. Řešením by mohlo být například jejich přeobsazení. Tak či tak by mohlo být zajímavé srovnat, jak si pokračování Hvězdné brány představovali Emmerich s Devlinem, s tím, jak pokračování zpracoval seriál.
Jestli se něco takovýho bude dělat, tak teda potěš pánbůh. Ať mi hodí na místo Daniela kohokoli kromě Michaela, tak budu naštvaná.
Nevím, jak vy, ale já z tohoto nápadu nejsem moc nadšená. Prostě přeobsazení ne!!!!! Nechci film, kde by byl v hlavní roli Zac Efron nebo Robert Pattinson, když to jsou teď tak veleúspěšné "hvězdy". Protože se fakt bojím, koho by tam vybrali. Nechci, aby mi tyhle *** zkazili ještě bránu.
A při mým štěstí by se tam aspoň jeden z těhle dostal. Nebo najdou další pako, ono si nevybereš.
Líbilo by se mi, kdyby to vydali třeba jako knížku, ale film ne.

Nové info o Michaelovi ve Smallville

27. října 2009 v 23:17 | newkax |  Michael Shanks
Michael by měl ve Smallville vystupovat jako komixový hrdina Hawkman ve dvou dílech: Society a Legends - Společnost a Ledendy.

Tak uvidíme, už se začínám děsit. Komický hrdina?? Ach můj bože!!!!

Herci z SGA a SGU v novém seriálu Riese - sj

27. října 2009 v 11:04 | newkax |  SGA Novinky

Čoskoro sa pripravuje internetová premiéra nového fantasy seriálu, v ktorom sa objaví veľa veteránov z hviezdnej brány. Tento seriál s názvom Riese bude mať svoju internetovú premiéru 2.11.2009.

V seriály sa objaví Christine Chatelain, ktorá si nedávno zahrala vo finále prvej série seriálu Sanctuary. Takisto sa tam objaví aj Ben Cotton (v SGA hral doktora Kavanougha), Sharon Taylor (SGA - Amelia Banks), Ryan Robbins (SGA - Ladon Radim), Patrick Gilmore (SGU - Dale Volker).


Základný popis seriálu:
"Riese je svet plný morálnej dvojzmyselnosti a politických intríg. Zdecimovanú krajinu obývajú postavy zo snov a nočných mor. Na čele kráľovstva Eleysia stojí imperátorka Amara, ktorá je silný tyran. Tyranka Amara dobíja národ za národom. Avšak objavuje sa aj istá sekta, ktorá sa nachádza v kráľovstve Eleysia, a začína po jeho hraniciach šíriť chaos a nepokoj.

A teraz, napriek nastávajúcemu koncu, objavuje sa v Riese aj malý maják svetla. Záhadná cestovateľka, cestuje so svojím vlkom Fenrirom krížom cez krajinu. Po ceste pomáha tým, ktorý to potrebujú. A ako cestuje odhaľuje svoju minulosť a jej osud - v konflikte na ktorom bude závisieť osud celého sveta - a z kráľovstva Eleysia sa stane bojisko".

Seriál bude vysielaný každý týždeň po epizódach, 5 epizód bude tvoriť jednu kapitolu.


Speciální blu-ray edice k 15. výročí filmu Stargate

26. října 2009 v 11:04 | newkax |  Novinky
Již za několik dní, v úterý 27. října, vychází k 15. výročí filmu Rolanda Emmericha speciální edice filmu na Blu-ray nosičích (pro region 1).
Edice bude obsahovat klasickou i prodlouženou verzi filmu, remasterovanou do vysokého rozlišení 1080p s anglickým audiem 7.1 DTS-MA a čtyřmi hodinami bonusů:
Do nich jsou zahrnuty i například dříve neviděné zkažené scény a přeřeky. Exkluzivní video ze zákulisí k 15. výročí pak zachycuje producenta Deana Devlina, který hovoří o vytváření starověkého egyptského jazyka pro film (část videa naleznete v pokračování), a také egyptologa, který se podobal filmovému Danielu Jacksonovi.

No, u nás to asi nevyjde. Původnímu filmu moc nefandím, ale dám to sem.
Myslím si, že ty přeřeky a nepovedený scény by mohly být docela dobrý, ale jen kvůli tomu bych si to nekupovala. Navíc bych to neměla ani kde přehrát. :-)

David dal opět o sobě vědět

26. října 2009 v 11:03 | newkax |  David Nykl
David: Odmlčel jsem se tu skoro na 2 měsíce! Jak hrubé. Jak nepřístojné. Jaký prohřešek proti bloggovým předpisům. Jak strašné to musí být - nevědět, co jsem dělal! Abych to napravil, poreferuju vám twitterovým stylem o všem, co jsem dělal od posledního updatu. Odkliknul jsem "publikovat článek". Vstal. Šel jsem k oknu. Zazvonil telefon. Zvedl jsem ho. Mluvil do něj. Zavěsil. Zbaštil sušenku. Vyšel na dvůr. Uvědomil si, že jsem uvnitř cosi zapomněl. Vyrazil zpátky dovnitř. Whoa! Tohle bude na dlouho. Kolik máte času?...
1 2
Jeho článek si můžete přečíst na stránkách Davidnykl.cz zde.

Jevgenij se oženil

25. října 2009 v 11:05 | newkax |  Evgeni Plushenko
Sice to sem dávám pozdě, ale přece.
Jevgenij Plushenko, známý ruský krasobruslař, se 12.9 tohoto roku oženil.
Za ženu si vzal čtyřiatřicetiletou manažerku Janu Rudkovskkajou. A byla to svatba jak má být,
stála více než milion eur.
Peníze ale nezaplatí nikdo ze zamilovaného páru, o vše se postarají sponzoři v čele s magazínem OK!, píše deník Aha. "Partneři nám se svatbou pomohou, bude krásná, moc se těšíme," uvedla nevěsta ještě před svým šťastným okamžikem.

Slavný krasobruslař se v současnosti připravuje na zimní olympiádu v kanadském Vancouveru a i proto dvojice neplánuje žádnou svatební cestu. Je ale jisté, že pokud Pljuščenko v únoru uspěje, své nastávající všechny útrapy jistě vynahradí.

Video ze svatebního obřadu: