Paul o roli ve Star Treku

1. března 2009 v 14:18 | newkax |  Paul McGillion
TrekMovie.com uveřejnil exkluzivní rozhovor s hercem ze seriálu "Stargate Atlantis", Paulem McGillionem, který si zahraje také menší roli ve Star Trek filmu J.J. Abramse. McGillion také zkoušel získat roli Scottyho v tomto chystaném celovečernímu filmu, ale postavu nakonec ztvární Simon Pegg. Zde je několik výňatků z rozhovoru.

TrekMovie.com: Je něco, co producenti požadovali pro roli Scottyho?
McGillion: Ne, chtěli jen skotský přízvuk. Můj manažer mi poslal pásku se Scottyho scénámi a pak mě zavolali, že by mě chtěli vidět. Pro mne to bylo ohromné. Od doby co jsem dělal Carson people mě několikrát žádali jestli bych si nechtěl zahrát Scottyho a já vždy řekl 'Jistě!'. Je to tak ohromná ikonická postava. Bylo to vzrušující mít příležitost studovat jak navázat na herce, který tuto roli hrál před vámi. Samozřejmě bych si tu roli zamiloval, získat ji. Ale Simen Pegg je ohromný herec. Měl jsem ho rád v "Hot Fuzz" a "Sean of the Dead"; a myslím že odvede skvělou práci. Nejsem z těch herců, kteří by se pro jiné obsazení dané role zlobil. Já tleskám každému kdo dostane jakoukoliv roli. Myslím, že každý z nás ze sebe dal to nejlepší, aby tu roli dostal. Je to velká přiležitost pro kohokoli a jsem i za tu nabídku velmi rád. Samozřejmě by bylo skvělé zahrát si Scottyho, ale jsem potěšen i tím, že mohu být alespoň součástí tohoto filmu.
TrekMovie.com: Co nám můžete říci o vaší roli, kterou jste ve filmu dostal? A jak dlouho jste na ní pracoval?
Paul McGillion: Jak víte, podepsal jsem smlouvu o utajení. Mohu jen říct, že jsem měl scénu s Kirkem (Chris Pine) a byla skvělá. A nejsem tak jako někdo "v červeném" jak byste si mohli myslet. Natáčel jsem asi týden.
TrekMovie.com: Jaké to bylo pracovat s ostatními a J.J. Abramsem?
Paul MacGillion: Skvělé, Tommy Gormley je z Glasgow a to bylo pro mne ohromné. Po pravdě toho o J.J. moc říct nemohu. Když jsem se nakonec přidal k obsazení, přišel za mnou a řekl mi "Paule, děkuji vám, že s námi natáčíte a promiňte, že jsem vám nemohl dát nic většího, ale chci vás mít ve filmu, protože vás fanoušci milují. Ale já měl v hlavě stále Simona a řekl jsem si "Wow. Tohle by mi opravdu nemusel říct. Ukazuje to, že tito hoši si opravdu váží jakékoliv práce. Z tak krátkého času co jsem s ním strávil však o něm nemohu říct dost dobrých věcí. Je určitě důvod, proč tento projekt dělá právě on a dělá ho dobře. Udává této práci tempo a vytváří příjemné prostředí a doufejme, že se jeho konečná vize promění vskutku skvělý film.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jac-kie - tvé SB ♥♥♥ jac-kie - tvé SB ♥♥♥ | Web | 1. března 2009 v 14:21 | Reagovat

ale těžký to opravdu bylo, nečekala jsem, že krom bena trefím všechny  ;o)

2 Jeremy Jeremy | E-mail | Web | 28. září 2011 v 22:59 | Reagovat

Ale jo, proč ne....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama