Postavy a názvy epizod SGU

2. února 2009 v 17:32 | newkax |  SGU Novinky
Joseph Mallozzi na svém blogu opět zveřejnil několik zajímavých informací. Pilotní trojdíl s název "Air" bude následovat epizoda 1x06 - "Earth", na které nyní pracuje scénárista a producent Martin Gero. Oba názvy jsou pracovní a v průběhu produkce se ještě mohou změnit, stejně tak i pořadí epizody Earth.
Mallozzi také sdělil, že Robert C. Cooper a režisér Andy Mikita nedávno navštívili pouště Nového Mexika, aby se poohlédli po nových lokacích pro natáčení. V prvních deseti dílech prý neuvidíme jedinou lesnatou planetu, kterých se jak v SG-1, tak i SGA hojně využívalo.
Stargate Universe zahájí své natáčení již za několik týdnů, přesněji 4. února.

Postavy:
Jednu z hlavních rolí, postavu dr. Rushe ztvární 47letý skotský herec Robert Carlyle
Robert Carlyle se objevil ve filmech jako Trainspotting, Do naha!, Eragon, v bondovce Jeden svět nestačí či v hororu 28 týdnů poté. Zahrál si také roli Adolfa Hitlera ve snímku Hitler: Vzestup zla. Nedávno se také objevil ve filmu 24: Redemption jako protějšek Kiefera Sutherlanda.
Carlyle byl rovněž označován jako možný nástupce skotského herce Davida Tennanta v britském kultovním seriálu Doctor Who.

Další postavy:
Mladý technický talent Eli Wallace (v dřívějších zprávách označovaný jako Eli Hitchcock) bude ztvárněn Davidem Blue, který k Hvězdné bráně přichází ze seriálu Ošklivka Betty. (Ježiš!!!!!!, to si dělaj srandu. :-)) )

Matthew Scott (dříve Jared Nash) bude obsazen nepříliš známý herec Brian J. Smith, který se zatím objevil pouze v divadelních hrách a několika málo nezávislých filmech.

Roli plukovníka Everetta Younga ztvární podstatně známnější Justin Louis, kterého jsme mohli vidět v mnoha seriálech, jako jsou například 24 hodin nebo Kriminálka Miami.

Posledním zatím známým obsazeným je Jamil Walker Smith, který dostal roli seržanta Ronalda Greera (dříve Ron "Psycho" Stasiak).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama